Grudzień 2019

Za nami kolejne grudniowe zgrupowanie, prowadzone przez Sensei Krzysztof Górnicki oraz Sensei Wim van Mourik. Intensywne ćwiczenie, mnóstwo ćwiczących, wspaniała atmosfera, spora dawka wiedzy, jak zawsze okazja do wymiany doświadczeń i informacji.
W trakcie zgrupowania odbyły się również egzaminy na stopnie kyu oraz dan. W naszym dojo pojawiły się nowe stopnie:

Tomasz Majchrzak – 3 kyu
Edyta Niewiadomska – 4 kyu
Kazimierz Dedek – 5 kyu
Michał Kaproń – 5 kyu
Jakub Kantorysinski – 5 kyu

Gratulujemy!

Listopad 2019

W miniony weekend w naszym dojo mieliśmy przyjemność gościć w ramach seminarium ZNKR wielu uczestników z Polski i Czech. Głównym prowadzącym zajęcia był Vladimir Hyndrak Sensei 5 dan z Kokki Dojo Ceske Budejovice. Sensei Adam Majchrzak pomagał mu w tym zadaniu. W trakcie soboty uczestnicy mieli okazję przećwiczyć część form ZNKR oraz skupić się na ćwiczeniach z bokken pomagających w zrozumieniu i wykonywaniu tych form. Na niedzielnym treningu skupiliśmy się na interesujących uczestników szczegółach, ważnych również z punktu widzenia zdawanych egzaminów. Gorące podziękowania dla Sensei prowadzących zajęcia, za wyjaśnienia, przekazaną wiedzę i zachętę do dalszych treningów.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim uczestnikom, przybyłym do nas z: Wrocławia, Zlina, Zielonej Góry, Rybnika, Gliwic, Olkusza, Tarnowski Gór. Mamy nadzieję, że w jeszcze większym gronie zechcecie wziąć udział w następnym zgrupowaniu! Bez Was to zgrupowanie nie byłoby tak udane!

Wrzesień 2019

W minionym tygodniu odbyło się już V seminarium iaido prowadzone przez Norio Furuichi Sensei 8 Dan Kyoshi. Pięć dni treningowych wypełnionych było treningami ZNKR iai oraz koryu. Ogromna dawka wiedzy jaką przekazał Sensei będzie teraz podstawą regularnych treningów, wymaga solidnego utrwalenie w naszych głowach, a przede wszystkim ciele 🙂 Mamy tylko nadzieję, że nic nam nie umknęło 😉

Serdecznie dziękujemy Sensei za przyjazd, organizatorom za wspaniale zorganizowane zgrupowanie i wszystkim przyjaciołom i uczestnikom za niezapomnianą atmosferę! Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania!

ありがとうございました!


Zamknij Menu